kpss 2016
Matematikçinin Hakkı
14 Şubat 2016 - 22:42 'de eklendi ve 234 kez görüntülendi.

Lise Matematik Öğretmenlerinin , İlköğretim Matematiğe Atanması İçin Destek Olun

Lise Matematik Öğretmenlerinin , İlköğretim Matematiğe atanamaması büyük haksızlıktır . İki bölüm de aynı dersleri gördüğü halde , farklı alanlardan ataması yapılmaktadır . İlköğretim Matematik Öğretmenleri 64 puanla rahatlıkla atanabilirken , Lise Matematik Öğretmenleri KPSS den 80.2 puanla bile atanamamaktadır .

Sizce KPSS den 64 puan alan mı öğretmenliği daha çok istiyor ? Yoksa 80 puan alan mı ? Lise Matematik Öğretmenlerinin , İlköğretim Matematik Öğretmenlerinden daha nitelikli olduğu halde , böyle bir ayrımın yapılması çağ dışıdır . İki bölüm arasındaki tek fark ; isim farklılığıdır. Atama lise matematikçinin hakkıdır.

Her geçen yıl sayımız hızla artmakta ve atama puanları dayükselmektedir . Artık Lise Matematik Öğretmenleri olarak yapılan haksızlığa daha fazla göz yummayıp , bu sessizliği bozmak istiyoruz !

Talebimiz ; Alanlarımızın birleştirilip , ortak bir çatıdan atamamızın yapılmasını istiyoruz . Bu talep Bimer , Cimer ve gerekli bütün kurumlara iletilecektir . Gereken süreç başlamıştır . Sizlerden ricam ;

Bu kampanyayı imzalayıp paylaşarak , bizlere destek olmanız …

Change.org destek linki

facebook adresimizden takip ederek yapacağımız etkinliklerden ve son durumdan haberdar olabilirsiniz …
https://www.facebook.com/groups/1240945195921867/

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER